Data:

MENU GŁÓWNE

STRONA GŁÓWNA

KILKA SŁÓW O NAS

OGŁOSZENIA I PRZETARGI

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

KRONIKA WYDARZEŃ

DO POBRANIA

FORUM DYSKUSYJNE

ARCHIWUM WIADOMOŚCI

KADRA SPÓŁDZIELNI

RADA NADZORCZA

ZARZĄD SPÓŁDZIELNI

PRACOWNICY

NASZE ZASOBY [FOTO]

STATYSTYKI OGÓLNE

KAMIEŃ POMORSKI

GOLCZEWO

DZIWNÓW

DZIWNÓWEK

DOKUMENTY

STATUT SPÓŁDZIELNI

REGULAMINY

UCHWAŁY WZ

UCHWAŁY RADY NADZOR.

UCHWAŁY ZARZĄDU

AKTY PRAWNE

SPRAWOZDANIA

RADY NADZORCZEJ

ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

POZOSTAŁE SPRAWOZDANIA

KONTAKT Z NAMI

DANE ADRESOWE

WYKAZ TELEFONÓW

KONTA BANKOWE

ADMINISTRATOR STRONY

 

ARCHIWUM WIADOMOŚCI PUBLIKOWANYCH NA STRONIE

wg daty publikacji

 

DOBIEGA KOŃCA REMONT WIATROŁAPÓW NA OSIEDLU 1-GO MAJA W DZIWNÓWKU

Na osiedlu 1-go Maja w Dziwnówku dobiega końca gruntowny remont i przebudowa jedenastu wiatrołapów. W miejsce starych, wysłużonych ganków powstaną nowe, kolorowe wiatrołapy. Stare, ciężkie drzwi stalowe zostaną zastąpione nowymi. W wiatrołapach zamontowane zostaną również okna PCV, a także nowe rynny i opierzenie blacharskie. Dziwnówek to miejscowość sezonowa, przyciągająca turystów. Mamy nadzieję, że wykonany remont wiatrołapów uatrakcyjni i ożywi to osiedle. Już wkrótce Spółdzielnia przystąpi do uporządkowania placu zabaw dla dzieci - piaskownicy i zniszczonych ławek.   ZOBACZ ZDJĘCIA Z DZIWNÓWKA

TRWA REMONT WIATROŁAPÓW BUDYNKU PRZY UL. STRZELECKIEJ 1 W KAMIENIU POM.

Na początku kwietnia 2010 roku Spółdzielnia Mieszkaniowa przystąpiła do remontu wiatrołapów budynku położonego przy ul. Strzeleckiej 1 w Kamieniu Pomorskim. Remont podyktowany był bardzo złym stanem technicznym dotychczasowych wiatrołapów i drzwi wejściowych, które stwarzały realne zagrożenie dla mieszkających tam ludzi. Już wkrótce powstaną nowe wiatrołapy, również drzwi wejściowe zostaną wymienione na nowe. ZOBACZ ZDJĘCIA Z REMONTU

ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI CZŁONKÓW - 26.06.2009 (protokół)

25 czerwca 2009 roku na salce konferencyjnej w siedzibie Spółdzielni odbyło się Zebranie Przedstawicieli Członków. Na 30 delegatów przybyło 20 Przedstawicieli co stanowiło 66,66% uprawnionych do głosowania. Zebranie Przedstawicieli zdolne zatem było do podejmowania uchwał. Na naszej stronie internetowej publikujemy podpisany już przez Prezydium protokół z tego posiedzenia. POBIERZ PROTOKÓŁ ZPCz 2009

Opłaty za mieszkanie bez dodatkowych opłat na ul. Wysockiego 8

26.08.2008r. (wtorek) - Lokatorzy Spółdzielni Mieszkaniowej "ZDRÓJ" od niedawna mogą dokonywać opłat za mieszkanie w punkcie finansowym, będącym partnerem Banku PEKAO S.A. bez dodatkowych opłat z tytułu prowizji. Punkt znajduje się przy ulicy Wysokiego 8 w Kamieniu Pomorskim. Również opłaty bez prowizji można dokonywać w Banku PEKAO SA przy ul. Strzeleckiej 1 w Kamieniu Pomorskim.
 
ZDJĘCIE W POWIĘKSZENIU

Rusza strona internetowa Spółdzielni Mieszkaniowej "Zdrój".

23 lipca 2008r.(środa) - wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych lokatorów, a także realizując postanowienia ostatniego Zebrania Przedstawicieli Członków, miło nam poinformować o uruchomieniu oficjalnej strony internetowej naszej Spółdzielni. Strona będzie stopniowo rozwijana i na bieżąco aktualizowana - znajdziecie tu Państwo wszelkie informacje, komunikaty, uchwały i inne wiadomości związane z naszą działalnością. Na stronie dostępne jest również forum dyskusyjne, gdzie można zabrać głos w interesującej sprawie. Mile widziane cenne uwagi i wskazówki dotyczące niniejszej witryny internetowej.

 

                                                                   Pozdrawiamy, Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "ZDRÓJ"
.

Nowe stawki odpisu na Fundusz Remontowy

22 lipca 2008r. (wtorek) - Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "ZDRÓJ" w Kamieniu Pomorskim informuje, że zgodnie z decyzją Zebrania Przedstawicieli Członków, które odbyło się 27 czerwca 2008 roku, z dniem 1 sierpnia 2008 podwyższona zostaje stawka na odpis funduszu remontowego na wybranych nieruchomościach.
.
WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT
 

Podjęliśmy współpracę z Biurem Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

21 lipca 2008r.(poniedziałek) - Zarząd Spółdzielni podpisał umowę o współpracy z Biurem Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. w celu przeciwdziałania powstawaniu zaległości czynszowych wobec Spółdzielni. Od tej pory, nieuczciwym lokatorom, którzy we wskazanym terminie nie wywiążą się z zaległych zobowiązań grozi umieszczenie ich danych osobowych w bazie InfoMonitora, co w przyszłości utrudni im korzystanie z usług bankowych (kredyty, sprzęt na raty), usług telefonii komórkowej, operatorów TV cyfrowej itp. Więcej na temat współpracy z firmą InfoMonitor S.A. znajdziecie Państwo w dziale WINDYKACJA NALEŻNOŚCI.
 

Pierwsze posiedzenie nowej Rady Nadzorczej Spółdzielni

03 lipca 2008r. (czwartek) - W siedzibie Spółdzielni odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranej Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej "ZDRÓJ". Głównym tematem posiedzenia było ukonstytuowanie się Rady, czyli wybranie spośród członków Rady odpowiednich władz. I tak: Przewodniczącym Rady Nadzorczej został Pan Alfred Klimecki z Kamienia Pomorskiego, a jego zastępcą Pani Maria Wojtczyk z Dziwnowa. Sekretarzem Rady została Pani Władysława Krzysztofik. Więcej na temat pierwszego posiedzenia Rady Nadzorczej w dziale SPRAWOZDANIA RADY NADZORCZEJ.
 

Zebranie Przedstawicieli Członków

27 czerwiec 2008r. (piątek) - W siedzibie Spółdzielni odbyło się Zebranie Przedstawicieli Członków. Na Zebranie przybyło 28 spośród 30 nowo wybranych na Zebraniach Grup Członkowskich Delegatów. Zebranie powiązane było z wyborami do Rady Nadzorczej Spółdzielni. W wyniku tajnego głosowania do Rady Nadzorczej wybrane zostały następujące osoby: Alfred Klimecki, Maria Wojtczyk, Władysława Krzysztofik, Bogumiła Kamińska, Janina Jankowska, Tadeusz Pietkiewicz, Jolanta Grochocka, Jolanta Radoman i Zofia Wierzbińska. Więcej na temat obrad Zebrania Przedstawicieli Członków i podjętych uchwał w dziale UCHWAŁY ZPCz.
.

©SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "ZDRÓJ", ul. Strzelecka 1, 72-400 Kamień Pomorski,